Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
ZATERDAG 4 JUNI 2016
ZONDAG 5 JUNI 2016
MAANDAG 6 JUNI 2016
MeerJazz
Festival in Hoofddorp
Zoetermeer Bluesfestival
Festival in Zoetermeer
Holland International Blues Festival
Festival in Grolloo
Goezot in 't Hofke
Festival in Oud-turnhout
Woodstock en Blues in Zyfflich
Festival in Zyfflich
Blues in Grolloo
Festival in Grolloo
Blues Open
Festival in Geldrop
Goin' to my hometown
Festival in Rommerskirchen
Bluesdaddies
Camping Berenkuil
(Grolloo)
11:00
- 14:00 uur
-
The Rude Move
Zoetermeer Bluesfestival
(Zoetermeer)
14:00
- 15:30 uur
Podium Hovestein
(Dorpsstraat 182)
Ben Prestage
Blues Open
(Geldrop)
Gemeenschapshuis Zesgehuchten
(Geldrop)
16:30
- 18:00 uur
deur open: 15:30
-
Robert Randolph and The Family Band
Holland International Blues Festival
(Grolloo)
16:00
- 17:00 uur
deur open: 14:30
Festivalterrein
(Hoofdstraat 11)
De Bluesfabriek
Zoetermeer Bluesfestival
(Zoetermeer)
16:00
- 17:00 uur
Podium Schoolplein
(Dorpsstraat 114)
Barrelhouse
Goin' to my hometown
(Rommerskirchen)
Kulturzentrum Sinsteden
(Rommerskirchen)
17:00
- 19:00 uur
-
JJ Grey and Mofro
Holland International Blues Festival
(Grolloo)
17:15
- 18:15 uur
deur open: 14:30
Festivalterrein
(Hoofdstraat 11)
Ian Siegal
Jimbo Mathus
Blues Open
(Geldrop)
Gemeenschapshuis Zesgehuchten
(Geldrop)
18:30
- 20:00 uur
-
Sean Webster Band
Zoetermeer Bluesfestival
(Zoetermeer)
18:10
- 19:15 uur
Podium Hovestein
(Dorpsstraat 182)
Jimmie Vaughan and Tilt-A-Whirl
Holland International Blues Festival
(Grolloo)
18:30
- 19:30 uur
deur open: 14:30
Festivalterrein
(Hoofdstraat 11)
Ralph de Jongh
Woodstock en Blues in Zyfflich
(Zyfflich)
19:30
- 21:00 uur
Dorfscheune
(Kirchstraße 3)
Stranger In Town
Park Lingezeggen
(Elst)
19:30
uur
-
Detonics
Woodstock en Blues in Zyfflich
(Zyfflich)
19:30
- 20:15 uur
Zelt
(Kirchstraße 3)
Veldman Vintage Project
Bostheater
(Ommen)
20:00
- 22:00 uur
-
Leif de Leeuw Band
Blues Open
(Geldrop)
Gemeenschapshuis Zesgehuchten
(Geldrop)
20:30
- 22:00 uur
-
GumboGumbo
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
deur open: 19:00
-
The Stoolgang
Halfway
(Weert)
20:20
- 21:20 uur
deur open: 19:00
Altweerterheide
(Herenvennenweg 2)
Tedeschi Trucks Band
Holland International Blues Festival
(Grolloo)
20:15
- 21:30 uur
deur open: 14:30
Festivalterrein
(Hoofdstraat 11)
Mocambo Blues
Sportcentrum Halfweg
(Spijkenisse)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:30
Hall6
(Einsteinweg 6)
The Electrophonics
Jazzfestival Enkhuizen
(Enkhuizen)
Herberg de Compagnie
(Enkhuizen)
21:00
uur
-
St. Louis Slim
Café Post Besoyen
(Waalwijk)
21:30
- 00:00 uur
-
Mr. Boogie Woogie
Hotel Sonnevanck
(Wijk Aan Zee)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 15:00
-
The BluesBones
Goin' to my hometown
(Rommerskirchen)
Kulturzentrum Sinsteden
(Rommerskirchen)
21:00
- 23:00 uur
-
Firehouse Mama
Café Post Besoyen
(Waalwijk)
21:30
- 00:00 uur
-
Spijkerblues
De Flapcan
(Haarlem)
21:00
uur
-
Maarten Russchen Band
De Cacaofabriek
(Helmond)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:00
-
Super Chikan
Woodstock en Blues in Zyfflich
(Zyfflich)
21:00
- 22:15 uur
Zelt
(Kirchstraße 3)
Electric Blues
Dekker Sport Zoetermeer
(Zoetermeer)
21:00
- 22:30 uur
deur open: 20:00
-
Groovetakers
Zoetermeer Bluesfestival
(Zoetermeer)
Wesp
(Zoetermeer)
22:00
- 01:00 uur
-
Wille and The Bandits
Blues Open
(Geldrop)
Gemeenschapshuis Zesgehuchten
(Geldrop)
22:30
- 00:00 uur
-
Bonnie Raitt
Holland International Blues Festival
(Grolloo)
22:00
- 23:00 uur
deur open: 14:30
Festivalterrein
(Hoofdstraat 11)
The Shuffle Kings
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 00:30 uur
-
Meena Cryle and The Chris Fillmore Band
Woodstock en Blues in Zyfflich
(Zyfflich)
23:00
- 00:10 uur
Zelt
(Kirchstraße 3)
Plaats een optreden
MeerJazz
Festival in Hoofddorp
Goezot in 't Hofke
Festival in Oud-turnhout
Nico Duportal and the Rhythm Dudes
Hofke van Chaintraine
(Oud-turnhout)
Goezot in 't Hofke
(Oud-turnhout)
14:00
uur
-
Sugar Boy and the Sinners
MeerJazz
(Hoofddorp)
14:45
uur
Podium Het Cultuurgebouw
(Hoofddorp)
Denise Marie and The Blues Swampers
Nicko Christiansen
Café Restaurant Vlaanderen
(Delft)
14:30
- 17:30 uur
-
Blues Jamsessie
Muziekcafé De Hommel
(Vlaardingen)
15:00
uur
-
Ben Prestage
Hofke van Chaintraine
(Oud-turnhout)
Goezot in 't Hofke
(Oud-turnhout)
15:00
- 18:00 uur
-
Blueswheel
Barista Café Njoy
(Den Helder)
15:00
- 18:00 uur
-
Ramblin' Dog
Drakenbootfestival
(Helmond)
15:00
- 18:00 uur
Festivalterrein
(Helmond)
Ramshackle Blues Band
Le Canard
(Utrecht)
16:00
- 18:00 uur
-
Ralph de Jongh
Proeflokaal `t Kantoor
(Groningen)
16:00
- 19:00 uur
-
The Men - Unplugged
The Shack
(Oude Meer)
16:00
- 19:00 uur
-
Sean Webster Band
Bluescafé Kerkzicht
(Roosendaal)
16:00
- 19:00 uur
-
Captain Morgan Express
Café Willem Slok
(Utrecht)
16:30
- 19:00 uur
-
Mr. Harmaniac
Grand Café Zuidlaren
(Zuidlaren)
16:00
- 18:00 uur
-
Maarten Russchen Band
De IJsbreker
(Leusden)
16:00
- 18:00 uur
-
Mr. Boogie Woogie
Jazzfestival Enkhuizen
(Enkhuizen)
16:15
- 17:30 uur
Festivalterrein
(Enkhuizen)
Big Bo
Tapperij FF Nix
(Dordrecht)
17:00
uur
-
Dave Warmerdam en Lothar Wijnvoord
Papa`s Beach House
(Hoofddorp)
17:30
- 19:15 uur
-
The Dynaflow
Hofke van Chaintraine
(Oud-turnhout)
Goezot in 't Hofke
(Oud-turnhout)
17:00
- 18:30 uur
-
Super Chikan
Hofke van Chaintraine
(Oud-turnhout)
Goezot in 't Hofke
(Oud-turnhout)
17:00
- 18:30 uur
-
Farstreet
Café DenS
(Spijkenisse)
18:00
- 21:00 uur
-
Plaats een optreden
Super Chikan
Muddy's Club
(Weinheim)
20:30
- 23:00 uur
-
Mississippi Bigfoot
Project III
(Heitersheim)
20:30
- 23:00 uur
-
Plaats een optreden