Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
ZATERDAG 5 MAART 2016
ZONDAG 6 MAART 2016
MAANDAG 7 MAART 2016
Int. Rory Gallagher Tribute Holland
Festival in Wijk Aan Zee
Blues Festival Lelystad
Festival in Lelystad
Veldman Vintage Project
DRU Cultuurfabriek
(Ulft)
19:30
- 21:00 uur
Popzaal
(Hutteweg 24)
Big Bo
Herberg de Pol
(Diepenheim)
20:00
uur
-
Ralph de Jongh
Le Brocope
(Oldeberkoop)
20:00
- 23:00 uur
-
Julian Sas
Het Hart
(Eefde)
21:00
uur
-
Flavium
DRU Cultuurfabriek
(Ulft)
21:00
uur
Popzaal
(Hutteweg 24)
Lefthand Freddy
DRU Cultuurfabriek
(Ulft)
21:00
uur
Popzaal
(Hutteweg 24)
Wooden Paul
Cultuurschuur
(Monster)
21:00
- 00:00 uur
-
Paardekooper
Sportcentrum Halfweg
(Spijkenisse)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:30
Hall6
(Einsteinweg 6)
BlueSox
Café Willem Slok
(Utrecht)
21:30
- 00:30 uur
-
Tin Pan Alley
Gouda Studio's
(Gouda)
21:30
- 00:30 uur
deur open: 21:00
-
Matt Jacobs Band
Rockcafé Taste
(Groenlo)
22:00
- 01:00 uur
-
Thomas Toussaint Band
Lars Hoogland
Under the Bridge
(Alphen Aan Den Rijn)
22:30
- 01:00 uur
-
Claptunes
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
22:00
- 01:00 uur
deur open: 20:30
-
Pizza Quick Band
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 00:30 uur
-
Plaats een optreden
Erja Lyytinen Band
Fulcotheater
(Ijsselstein)
13:30
- 17:30 uur
Theatercafé
(Overtoom 3)
Barrelhouse
Fulcotheater
(Ijsselstein)
13:30
- 17:30 uur
Theatercafé
(Overtoom 3)
Dayna Kurtz
Cultureel Café de Amer
(Amen)
14:00
- 17:00 uur
-
Blues Jamsessie
Muziekcafé De Hommel
(Vlaardingen)
15:00
uur
-
Jean Paul Rena Band
Gers
(Spijkenisse)
16:00
- 19:00 uur
-
Morblus
Bluescafé Kerkzicht
(Roosendaal)
16:00
- 19:00 uur
-
Rusty Roots
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
16:00
- 19:00 uur
-
Doghouse Sam and his Magnatones
Café de Lijst
(Hoogeveen)
16:00
uur
-
Big Bang Boogie
Veerplein
(Zwijndrecht)
16:00
- 19:00 uur
-
Lumberjack
Café het Hoekpandje
(Den Haag)
16:00
uur
-
Richard van Bergen's Rootbag
The Shack
(Oude Meer)
16:00
uur
-
Detonics
P79
(Den Bosch)
16:00
- 19:00 uur
-
Bos`s Blues Band
Pancho Bar
(Den Haag)
16:00
- 19:00 uur
-
The Brew
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
16:00
- 19:00 uur
-
Big Muffin and the Fab 3
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
16:00
- 19:00 uur
-
Spinners Blues Machine
Café Lenthe
(Nijmegen)
16:00
uur
-
Midnight Rambler
Ton's Muziek- en Eetcafé
(Rijswijk)
16:00
- 19:30 uur
-
Little Roger and The Houserockers
Café-Zaal De Gouden Leeuw
(Dongen)
16:30
- 19:30 uur
-
The Bluestalkers
Café De Brave Hendrik
(Breda)
16:00
- 18:30 uur
-
Gerry Wolthof
Bluesclub The Lane
(Oostburg)
16:00
- 18:30 uur
-
Veldman Vintage Project
Café DenS
(Spijkenisse)
18:00
uur
-
Band Of Friends
Heimathaus Twist
(Twist)
20:00
uur
-
MYLK
Loes FM Studio
(Echt)
Lazy Rocker
(Lokale Omroep Echt)
20:00
- 21:00 uur
-
Shuggie Otis
North Sea Jazz Club
(Amsterdam)
21:00
uur
-
Plaats een optreden
Fred Eaglesmith
De Oosterpoort
(Groningen)
20:30
uur
Binnenzaal
(Groningen)
Plaats een optreden