Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 27 NOVEMBER 2015
ZATERDAG 28 NOVEMBER 2015
ZONDAG 29 NOVEMBER 2015
Best of Blues
Festival in Zoetermeer
Bluesroute Vlissingen
Festival in Vlissingen
Deventer Bluesnight
Festival in Deventer
Jan Akkerman Band
Ziggo Dome
(Amsterdam)
20:00
uur
-
Walter Trout
Ziggo Dome
(Amsterdam)
20:00
uur
-
Julian Sas
Ziggo Dome
(Amsterdam)
20:00
uur
-
Brock and The Brockettes
Podium Duycker
(Hoofddorp)
20:00
uur
deur open: 19:30
-
Tons of Blues
Wijkcentrum Alleman
(Amstelveen)
20:00
- 23:00 uur
Blues in de Wijk
(Den Bloeyenden Wijngaerdt 1)
Robbert Fossen
Bluesnight Zingem
(Zingem)
De Korenbloem
(Zingem)
20:00
uur
deur open: 19:00
-
The TruTones
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
20:00
- 00:00 uur
-
The Boom Band
Best of Blues
(Zoetermeer)
Poppodium Boerderij
(Zoetermeer)
20:30
- 23:00 uur
deur open: 19:30
CreativeColors zaal
(Amerikaweg 145)
Simo
Best of Blues
(Zoetermeer)
Poppodium Boerderij
(Zoetermeer)
20:30
- 23:00 uur
deur open: 19:30
CreativeColors zaal
(Amerikaweg 145)
Walter Rootsie and his blue crew
De StadsHoeve
(Zunderdorp)
20:00
- 23:00 uur
-
Paardekooper
Best of Blues
(Zoetermeer)
Poppodium Boerderij
(Zoetermeer)
20:30
- 23:00 uur
deur open: 19:30
CreativeColors zaal
(Amerikaweg 145)
Sean Webster Band
Deventer Bluesnight
(Deventer)
Hans en Grietje
(Deventer)
21:00
- 23:00 uur
-
B.J. Hegen Blues Band
De Gouden Leeuw
(Zuidlaren)
21:00
- 23:00 uur
-
Laurence Jones band
CC De Werft
(Geel)
21:00
- 23:30 uur
-
The Trabb
Sally O'Briens
(Zwolle)
22:00
uur
-
BX Bluesband
Café It Houtsje
(Heerenveen)
22:00
- 01:00 uur
-
Thomas Toussaint Band
Bluesroute Vlissingen
(Vlissingen)
Cafe de Concurrent
(Vlissingen)
22:15
- 01:00 uur
-
Plaats een optreden
Flirting with the Blues
Festival in Amersfoort
Vechtdal Blues and Rockfestival
Festival in Dalfsen
Amstelveen City Blues
Festival in Amstelveen
Blueskroegentocht
Festival in Wijk Bij Duurstede
Bluesnight Festival Leek
Festival in Leek
King Bee Music Agency Bluesfestival
Festival in Zoetermeer
Homesick and the Louisiana Men
Ewoud en Elisabeth Gasthuis
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
14:30
- 16:00 uur
-
24 Pesos
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
Kellie Rucker
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
David Gogo
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
Jo Harman
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
The Boom Band
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
The LSB Experience
Flint
(Amersfoort)
Flirting with the Blues
(Amersfoort)
15:00
uur
-
Ina Forsman
Calypso Theater
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
16:00
- 18:00 uur
-
Laurence Jones band
Café Havana
(Sliedrecht)
16:30
- 19:30 uur
-
The Men - Unplugged
Café Ome Ko
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
18:00
- 21:00 uur
-
Tin Pan Alley
Café Havana
(Sliedrecht)
19:00
- 23:00 uur
-
Dollar Bill and his One Man Band
Schouwburg Amstelveen
(Amstelveen)
Amstelveen City Blues
(Amstelveen)
19:30
- 20:15 uur
-
Thorbjorn Risager
Schwarzer Adler
(Rheinberg)
20:00
- 23:00 uur
-
The Mudbirds
Sportcentrum Leek
(Leek)
Bluesnight Festival Leek
(Leek)
20:00
uur
-
King of The World
Sportcentrum Leek
(Leek)
Bluesnight Festival Leek
(Leek)
20:00
uur
-
Nikki Hill
Schouwburg Amstelveen
(Amstelveen)
Amstelveen City Blues
(Amstelveen)
20:45
- 22:00 uur
-
Phil Bee's Freedom
Calypso Theater
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
20:00
- 22:00 uur
-
Sean Webster Band
JJ Music House
(Zoetermeer)
King Bee Music Agency Bluesfestival
(Zoetermeer)
20:00
uur
-
Giant Blues Band
Sportcentrum Leek
(Leek)
Bluesnight Festival Leek
(Leek)
20:00
uur
-
AC/DC UK
Zalencentrum De Schakel
(Reuver)
20:00
- 22:00 uur
-
Fridays
Partycentre Denziz
(Boxtel)
20:00
uur
-
Dirty5
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
- 23:00 uur
-
Doghouse Sam and his Magnatones
Schouwburg Amstelveen
(Amstelveen)
Amstelveen City Blues
(Amstelveen)
20:00
- 21:15 uur
-
Walter Trout
Koninklijk Theater Carré
(Amsterdam)
20:00
- 22:30 uur
-
Mocambo Blues
De Bourgondiër
(Meppel)
21:00
- 00:00 uur
-
The Kid Lazy Band
Café Bij die 2
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
21:00
uur
-
Blues Treat
Café Restaurant de Engel
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
21:30
uur
-
The John Frick Band - Frick n Man
Cafe 't Hoff
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
21:00
uur
-
Ralph de Jongh
Cultuurpodium Vanslag
(Borger)
21:00
uur
-
Lightnin' Guy
Eethuys Dorestad
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
21:30
uur
-
The BluesBones
JJ Music House
(Zoetermeer)
King Bee Music Agency Bluesfestival
(Zoetermeer)
21:45
uur
-
Doc. Curran and the Revelators
Café De Koepoort
(Delft)
21:00
- 00:00 uur
-
AJ Plug
Dorpshuis Nooitgedacht
(Tripscompagnie)
21:45
- 00:00 uur
-
Lazy Daisy
De Trefkoele
(Dalfsen)
Vechtdal Blues and Rockfestival
(Dalfsen)
21:00
uur
-
Hoodoo Monks
Cafe Pub de MalleMolen
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
21:00
uur
-
The Dynamite Blues Band
De Trefkoele
(Dalfsen)
Vechtdal Blues and Rockfestival
(Dalfsen)
21:00
uur
-
Monkey Joe
De Trefkoele
(Dalfsen)
Vechtdal Blues and Rockfestival
(Dalfsen)
21:00
uur
-
Chaf
De Trefkoele
(Dalfsen)
Vechtdal Blues and Rockfestival
(Dalfsen)
21:00
uur
-
The Trabb
Boederij Beekbergen
(Beekbergen)
21:00
- 22:30 uur
-
Wildmen Bluesband
Partycentre Denziz
(Boxtel)
21:00
- 00:30 uur
-
JJ Sharp Band
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:30
- 00:30 uur
-
Blue Moray
Tapperie The Jug
(Ede)
21:00
- 23:30 uur
-
Barrelhouse
Partycentre Denziz
(Boxtel)
21:00
- 23:30 uur
-
BluesFellas
The Lowlander
(Bodegraven)
22:00
- 01:00 uur
-
Fat Harry and the Fuzzy Licks
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
22:30
- 01:00 uur
-
Blackberry and Mr. Boo Hoo
Schouwburg Amstelveen
(Amstelveen)
Amstelveen City Blues
(Amstelveen)
22:00
- 23:00 uur
-
BlueSox
Café Zaal Royal
(Mill)
22:00
uur
-
Soulmachine
The Shack
(Oude Meer)
22:00
uur
-
Blueswheel
Café de Machinist
(Oss)
22:00
- 01:00 uur
-
Blacktop DeLuxe
Café Ome Ko
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
22:00
- 01:00 uur
-
Roadkill Casserole
Café Fly-In
(Spijkenisse)
22:00
- 01:00 uur
-
KC Credit and the Cashiers
Cafe Altijd Gezellig
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
22:00
- 00:00 uur
-
Jason Ricci and The Bad Kind
Schouwburg Amstelveen
(Amstelveen)
Amstelveen City Blues
(Amstelveen)
22:30
- 23:45 uur
-
The Juke Joints
Eetcafé het Pakhuis
(Wijk Bij Duurstede)
Blueskroegentocht
(Wijk Bij Duurstede)
23:45
uur
-
Laurence Jones band
JJ Music House
(Zoetermeer)
King Bee Music Agency Bluesfestival
(Zoetermeer)
23:30
uur
-
Plaats een optreden
Sunday Blues
Festival in Meppel
Back to the Fifties
Festival in Roosendaal
Annual Robb Bouterse Tribute
Festival in Breda
Ralph de Jongh
Theater De Tamboer
(Hoogeveen)
11:00
- 12:45 uur
Het café
(Hoogeveen)
Blues Jamsessie
Café Loburg
(Wageningen)
14:00
- 18:00 uur
-
The Men - Unplugged
Grandcafe De Wheem
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
14:00
- 16:00 uur
-
The Snakedogs
Sunday Blues
(Meppel)
14:00
- 19:00 uur
-
Blues Goose
Dolhuis
(Dordrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
Doghouse Sam and his Magnatones
Cultureel Café de Amer
(Amen)
14:00
- 17:10 uur
-
Geert Jan Brader
De Brasserie
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
14:00
- 16:30 uur
-
Blues Jamsessie
Café de Bruine Pij
(Breda)
15:00
uur
-
Mojo Hand
Café Joris
(Tilburg)
15:30
uur
-
The Damned and Dirty
De Bourgondiër
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
15:00
- 17:00 uur
-
Hoodoo Monks
Raffo Wine & Byte
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
15:00
- 17:00 uur
-
The Red Phone
Station Zuid
(Den Bosch)
15:00
- 18:00 uur
-
Earl Jackson
Back to the Fifties
(Roosendaal)
15:00
- 21:30 uur
Podium
(Roosendaal)
The Rosenbergs
NiXenMeeR
(Enschede)
15:30
- 17:30 uur
-
Big Bo
Woodies
(Elburg)
16:00
- 19:00 uur
-
Bekwiedløs Bluesband
Cafe Leentje
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
16:00
- 18:00 uur
-
Blues Avenue
Cafe Leentje
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
16:00
- 18:00 uur
-
Kellie Rucker
Café Railroad
(Ede)
16:00
- 18:00 uur
-
La Blusa
The Shack
(Oude Meer)
16:00
- 20:00 uur
-
Ralph de Jongh
Herberg 't Plein
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
16:00
- 18:00 uur
-
Nuts
Grandcafé Carambole
(Winschoten)
16:00
- 19:00 uur
-
69 Comeback
Bluescafé Kerkzicht
(Roosendaal)
16:00
- 19:00 uur
-
Joost de Lange Rock Blues Experience
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
16:00
- 19:00 uur
-
Bonemachine
Cafe 't Hoff
(Wijk Bij Duurstede)
16:00
- 19:00 uur
-
The Boom Band
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
16:00
- 19:00 uur
-
RB BluesConsession
Extase
(Tilburg)
16:00
- 19:00 uur
-
GG and the Cruisers
Dinercafé De Nachtwacht
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
16:00
- 18:00 uur
-
Walter Rootsie and his blue crew
Backstage
(Hoorn)
16:00
- 18:00 uur
-
The Boyd Small Band
Eectafé De Beurs
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
16:30
- 18:30 uur
-
Midnight Rambler
Café de Spiegel
(Rotterdam)
17:00
- 20:00 uur
-
Third House On The Left
Gasterie De Fabel
(Heerlen)
17:00
uur
-
Low Down Mojo`s
Cafe de Abdij
(Brielle)
17:00
- 20:00 uur
-
Veldman Vintage Project
Café De Kansel
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
18:00
- 20:00 uur
-
Easterfield
Café de Casteleijn
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
18:00
- 20:00 uur
-
Buckwood Mojo
Café DenS
(Spijkenisse)
18:00
- 21:00 uur
-
Zippy Leaps
Cafe Murphy's Irish Pub
(Meppel)
Sunday Blues
(Meppel)
18:00
- 20:00 uur
-
St. Louis Slim
Dolhuis
(Dordrecht)
20:00
uur
-
Barrelhouse
Cultura Andijk
(Andijk)
20:30
- 23:30 uur
-
Laurence Jones band
Kids Rhythm and Blues Kaffee
(Antwerpen)
21:00
- 00:00 uur
-
Plaats een optreden