Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2018
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
MAANDAG 3 SEPTEMBER 2018
Kleurrijk Uit in Wijk
Festival in Wijk Bij Duurstede
Dutch National Cigarbox Festival
Festival in Ommen
Allez Mama
De Olde Woage
(Gramsbergen)
14:30
- 17:00 uur
-
Meryn Bevelander Band
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
uur
-
Uncle Jimmy
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
15:15
- 16:15 uur
deur open: 13:30
-
Harlem Lake
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
16:30
- 18:00 uur
deur open: 13:30
-
Dirty5
Yellowtime Music Festival
(Geel)
18:00
- 19:00 uur
deur open: 15:00
Festivalterrein
(Busser 30)
The Bössels
De Olde Woage
(Gramsbergen)
20:00
- 22:00 uur
-
The Rude Move
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
20:00
- 21:00 uur
deur open: 20:00
-
Ralph de Jongh
Wendenturm
(Berlijn)
20:00
- 22:00 uur
deur open: 14:00
-
The Untouchables
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Chitlin Crew
Dutch National Cigarbox Festival
(Ommen)
Café Calluna
(Ommen)
20:00
- 21:00 uur
deur open: 14:00
-
Thomas Toussaint Band
Nestival
(Haarlem)
Circus Hakim
(Haarlem)
20:00
- 21:00 uur
-
Lachy Doley Group
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
21:00
uur
deur open: 20:00
-
Guy Verlinde
De Olde Woage
(Gramsbergen)
22:00
- 00:00 uur
-
Groovetakers
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 01:00 uur
-
Sweet Mary Jane
Cafe de Concurrent
(Vlissingen)
23:00
uur
-
Plaats een optreden
Atri N'Assouf
Café Sientje
(Breda)
10:00
uur
-
Blues Dog and Friends
Wijkcentrum PoGo
(Gorinchem)
15:00
- 17:00 uur
-
Albert Cummings
Muziekcentrum De Bosuil
(Weert)
16:00
- 19:00 uur
-
Jed Thomas Band
Café De Toeter
(Veendam)
16:00
- 19:00 uur
-
Marc Reece
Bar Spot
(Spijkenisse)
17:00
- 20:00 uur
-
Ralph de Jongh
Köpenicker Hof
(Berlin)
17:00
- 19:00 uur
-
Ramblin' Dog
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
17:00
- 19:00 uur
-
Nick Dittmeier
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
18:00
- 21:00 uur
-
Plaats een optreden
Skinny Boy
TivoliVredenburg
(Utrecht)
22:30
- 23:30 uur
-
Plaats een optreden