Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 1 SEPTEMBER 2023
ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2023
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Mojo Hand
The night before Tegelen
(Tegelen)
Cafe Sintermerte
(Tegelen)
20:30
- 00:00 uur
-
Ralph de Jongh
Under the Bridge
(Alphen Aan Den Rijn)
21:00
uur
-
Plaats een optreden
Ralph de Jongh
Under the Bridge
(Alphen Aan Den Rijn)
08:00
- 09:00 uur
-
Little Hat
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 18:00 uur
Plein t/o Thuys in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
Barn and Belle
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 18:00 uur
Plein t/o Thuys in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
Five Dollar Shake
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 18:00 uur
Plein t/o Thuys in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
Straight Up Hogs
Eetcafé De Stamboom
(Den Haag)
16:00
- 19:00 uur
-
Hendrikse
Eethuus van het Wad
(De Cocksdorp)
17:00
uur
-
Drum en Beeker
Klup77
(Venlo)
20:00
- 23:00 uur
-
Scotch, No Soda
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Sugar Mama
The Moonshiners
(Kampen)
22:00
uur
-
Plaats een optreden
Backyard Blues Eersel
Festival in Eersel
Janet Renders
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
13:30
- 14:30 uur
-
Spinners Blues Machine
Eetcafé Bender
(Renkum)
15:00
uur
-
The Electrophonics
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
15:15
- 16:15 uur
-
Bald as Love
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
15:15
- 16:15 uur
-
Robbert Duijf
Het Loze Vissertje
(Wilhelminadorp)
16:00
- 17:00 uur
-
Hendrikse
Café 2 Enjoy
(Heemskerk)
17:00
uur
-
The Electrophonics
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
17:00
- 18:00 uur
-
Muddy What?
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
18:45
- 20:00 uur
-
Ramble Tamble
Cafe Maneslust
(Neer)
20:00
- 23:00 uur
-
The Handsome Hound Dogs
Under the Bridge
(Alphen Aan Den Rijn)
20:00
- 23:00 uur
-
Boys Named Sue
Kempenmuseum
(Eersel)
Backyard Blues Eersel
(Eersel)
20:45
- 22:00 uur
-
The Schedules
Sjilvend Rockt
(Brunssum)
00:00
uur
-
Plaats een optreden