Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
advertentie
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 4 OKTOBER 2019
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Black Label Blues Band
Willy's Place
(Stekene)
20:00
- 23:00 uur
deur open: 18:00
-
St. Louis Slim
De Buurtboerderij
(Amsterdam)
20:00
- 23:00 uur
-
JPK Band
Herberg de Buitenman
(Lage Mierde)
21:00
- 00:00 uur
-
King of The World
Poppodium Underground
(Lelystad)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:30
-
The BluesBones
Dos Amigos
(Oberbuchsiten)
21:00
- 23:00 uur
deur open: 19:00
-
Living Room Heroes
Luxor Live
(Arnhem)
21:00
- 23:00 uur
deur open: 20:00
Bovenzaal
(Willemsplein 10)
LaBomba
The Shack
(Oude Meer)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:00
-
Dede Priest
Cultuurpodium Vanslag
(Borger)
21:00
- 23:15 uur
deur open: 20:00
-
Big Monti Amundson
De Groene Engel
(Oss)
21:00
- 23:30 uur
-
Sweet Mary Jane
Café Classen
(Arnhem)
22:00
uur
-
Sugar Mama
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
uur
-
Plaats een optreden
Bergs Bluesfestival
Festival in Bergen Op Zoom
Fossen and Toussaint - Chicago Blues Duo
Proeflokaal De Blauwe Druif
(Haarlem)
17:00
- 19:00 uur
-
The Stingers
Café De Toeter
(Veendam)
20:00
- 23:00 uur
-
Mindblow
Poppodium Gebouw-T
(Bergen Op Zoom)
Bergs Bluesfestival
(Bergen Op Zoom)
20:30
- 21:00 uur
-
Big Bo
Poppodium Iduna
(Drachten)
20:00
uur
-
Midnight Rambler
Strandpaviljoen Pier 32
(Kijkduin)
20:00
- 23:00 uur
-
Hoodoo Monks
Blues Centrum
(Rotterdam)
20:00
uur
-
Harlem Lake
Poppodium Gebouw-T
(Bergen Op Zoom)
Bergs Bluesfestival
(Bergen Op Zoom)
20:30
- 21:30 uur
-
Hamish Anderson
Poppodium Iduna
(Drachten)
20:30
- 23:30 uur
-
Route61
Cultuurschuur
(Monster)
21:00
- 00:00 uur
-
Flavium
Jazzclub Mahogany Hall
(Edam)
21:00
- 00:00 uur
-
The BluesBones
Poppodium Gebouw-T
(Bergen Op Zoom)
Bergs Bluesfestival
(Bergen Op Zoom)
21:00
- 23:00 uur
-
Bucket Heat
Full Moon Siepel Blues
(Dwingeloo)
21:00
- 00:00 uur
Podium Brink
(Dwingeloo)
Bacon Fat Louis
Het podium
(Hoogeveen)
21:00
- 22:00 uur
Grote Zaal
(Schutstraat 43)
Giles Robson
Theater De Molenberg
(Delfzijl)
21:00
- 23:30 uur
-
H.B. Stroll
Slim Robin
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:00
- 23:45 uur
-
Lapa Loca
Grand Cafe Curnonsky
(Oisterwijk)
21:00
- 23:50 uur
-
Mo and The StageAnimals
PolFest
(Den Haag)
22:00
- 00:00 uur
Festivalterrein
(Den Haag)
Moondaze
Cultureel Centrum de Drommedaris
(Enkhuizen)
22:00
- 01:00 uur
-
Highway Rhythm and Blues Gang
Stadscafe Vancouver
(Coevorden)
22:00
- 01:00 uur
-
Big Monti Amundson
Poppodium Gebouw-T
(Bergen Op Zoom)
Bergs Bluesfestival
(Bergen Op Zoom)
23:00
- 00:00 uur
-
Plaats een optreden
Dutch Blues Challenge Finale
Festival in Utrecht
Dutch Blues Awards
Festival in Nieuw-vennep
Toussaint en Van Essen - Roots Duo
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
13:30
- 14:20 uur
-
Harlem Lake
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
Ray Stepien Trio
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
Robbert Duijf
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
Electric Hollers
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
The John Frick Band - Frick n Man
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
Dave Chavez Band
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:30
uur
-
Giles Robson
De Patio
(Wageningen)
15:30
- 18:00 uur
-
Ralph de Jongh
Poortershoes
(Groningen)
15:30
- 17:00 uur
-
Mr. Boogie Woogie
Golden Tulip Hotel
(Zoetermeer)
15:00
- 18:00 uur
-
BluesMission
Wijkcentrum PoGo
(Gorinchem)
15:30
- 18:30 uur
-
Firehouse Mama
Proeflokaal `t Kantoor
(Groningen)
15:30
- 18:30 uur
-
No King
Café Ensing
(Peize)
16:00
- 19:00 uur
-
What the FRNK
Het Warm Onthaal
(Den Bosch)
16:30
- 19:00 uur
-
Sugar Mama
Café Mie Pieters
(Heukelom)
16:00
uur
-
Blues Treat
Livemuziekcafé Miles
(Amersfoort)
16:00
- 19:00 uur
-
FenderLee
Café Roots
(Berghem)
16:30
- 19:30 uur
-
Undercover
Cultureel Café Ammerstol
(Ammerstol)
16:00
- 18:30 uur
-
Bluesheat
New Orleans Jazz café
(Groningen)
17:00
- 20:00 uur
-
The Goshawks
Café de Lijst
(Hoogeveen)
17:00
- 20:00 uur
-
Toussaint en Van Essen - Roots Duo
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
17:45
- 18:45 uur
-
Wildmen Bluesband
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
18:00
- 21:00 uur
-
Ramblin' Dog
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
18:00
- 21:00 uur
-
Blues Garden
Barista Café Njoy
(Den Helder)
20:00
- 23:00 uur
-
Plaats een optreden