Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 6 SEPTEMBER 2019
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
BluesVocation
The night before Tegelen
(Tegelen)
Grandcafé Staccato
(Tegelen)
20:00
- 23:00 uur
deur open: 19:00
-
Big Bo
De Koning
(Helmond)
20:00
uur
-
St. Louis Slim
De Buurtboerderij
(Amsterdam)
20:00
- 22:30 uur
-
Scuttle buttin
The Shack
(Oude Meer)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 20:00
-
BluesVocation
The night before Tegelen
(Tegelen)
Grandcafé Staccato
(Tegelen)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 19:00
-
The Juke Joints
The night before Tegelen
(Tegelen)
Gonzo Bar
(Tegelen)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 19:00
-
Sugar Mama
Eetcafe Rabelais
(Maarssen)
21:00
uur
-
Ralph de Jongh
Bibliotheek Emmen
(Emmen)
21:00
- 22:00 uur
deur open: 17:00
-
Nolles Bluesband
The night before Tegelen
(Tegelen)
Café Feestzaal de Witte
(Tegelen)
21:30
- 00:00 uur
deur open: 20:00
-
Barrelhouse
Poppodium Bibelot
(Dordrecht)
21:00
- 23:00 uur
-
Route61
Bluesroute Maarssen
(Maarssen)
22:00
- 01:00 uur
Podium Nassaustraat
(Nassaustraat 20)
Moondaze
Old Dubliner Irish Pub
(Luneburg)
22:00
- 01:30 uur
deur open: 19:00
-
Plaats een optreden
Kleurrijk Uit in Wijk
Festival in Wijk Bij Duurstede
Bluesrock Festival
Festival in Tegelen
The Sidekicks
Wiejese Diekdaegen
(Wijhe)
11:30
- 13:30 uur
Festivalterrein
(Wijhe)
Blues After Seven
Muziektent Nieuwkoop
(Nieuwkoop)
11:00
- 12:30 uur
-
Vendetta Drive
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
13:00
uur
-
The Cards
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
14:15
- 15:15 uur
-
Benjamin Streuper
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 15:30 uur
-
Dede Priest
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
15:35
- 16:35 uur
-
Ryan McGarvey
De Veldpoort
(Wijk Bij Duurstede)
Kleurrijk Uit in Wijk
(Wijk Bij Duurstede)
16:00
- 18:00 uur
-
Danny Bryant
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
16:55
- 17:55 uur
-
St. Louis Slim
Café de Pilaren
(Alkmaar)
17:00
- 20:00 uur
-
BluesShack
TREK Utrecht
(Utrecht)
17:30
- 18:30 uur
Griftpark
(Utrecht)
Kenny Neal
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
18:15
- 19:25 uur
-
Easterfield
Houtwerk Hattem
(Hattem)
New Orleans in Hattem
(Hattem)
18:30
- 19:30 uur
-
Firehouse Mama
Havencafé De Kajuit
(Putten)
18:00
- 19:30 uur
-
Sweet Mary Jane
The Shamrock Blankenberge
(Blankenberge)
19:30
uur
-
Julian Sas
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
19:45
- 20:55 uur
-
Exp
Q-Factory
(Amsterdam)
20:00
- 21:00 uur
-
The Hoodoo Preachers
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
Sugar Mama
Café Schiller
(Aalten)
21:00
uur
-
The Sidekicks
KanaalPOP
(Zuidhorn)
21:00
uur
Festivalterrein
(Zuidhorn)
Big Bo
Flint
(Amersfoort)
21:00
- 22:30 uur
-
Kat Riggins Band
Yellowtime Music Festival
(Geel)
21:15
- 22:30 uur
Festivalterrein
(Geel)
DeWolff
Openluchttheater De Doolhof
(Tegelen)
Bluesrock Festival
(Tegelen)
21:20
- 22:50 uur
-
Harlem Lake
Het Belegh van Grol
(Groenlo)
Grols Jazz-Vesteval
(Groenlo)
22:00
- 01:00 uur
-
Kings and Jokers
Café Manus
(Best)
22:00
uur
-
Ralph de Jongh
New Orleans in Hattem
(Hattem)
22:45
- 00:00 uur
Festivalterrein
(Hattem)
Thomas Toussaint Band
Café De Kroon
(Groenlo)
Grols Jazz-Vesteval
(Groenlo)
22:00
- 01:00 uur
-
Moondaze
Old Dubliner Irish Pub
(Luneburg)
22:00
- 01:30 uur
-
Cosmo`s Foger-T
Yellowtime Music Festival
(Geel)
23:00
- 00:30 uur
Festivalterrein
(Geel)
Plaats een optreden
Dr. BloezZ
Cultuurcafé De Afzakkerij
(Veghel)
15:00
- 17:00 uur
-
Firehouse Mama
Gouda Studio's
(Gouda)
15:00
- 18:00 uur
-
Dudley Taft Band
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
15:00
- 17:30 uur
-
Sweet Mary Jane
The Crossover
(Gent)
16:00
uur
-
The Stingers
Café Buckshot
(Groningen)
16:00
- 19:00 uur
-
Johnny Feel Good
Oscar Benton
The Shack
(Oude Meer)
16:00
- 19:00 uur
-
Ramblin' Dog
Centrum Hofdael
(Geldrop)
16:00
- 19:00 uur
-
Blazing Hank and the Blues Bullets
Café De Zuiderhof
(Zuidwolde)
16:30
- 19:30 uur
-
Fat Bottom Blues
Café Bel Air
(Breda)
17:00
uur
-
Crapshoot
Café de Cnaupe
(Breda)
17:00
- 20:00 uur
-
The Norman Beaker Band
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
18:00
- 21:00 uur
-
Big Bo
Bar Smoke
(Groningen)
21:00
uur
-
Plaats een optreden