Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023
ZATERDAG 7 OKTOBER 2023
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Spinners Blues Machine
Partycentrum Verploegen
(Wijchen)
14:30
- 17:30 uur
deur open: 14:00
-
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Luca and Uncle Rudi
Podiumcafé
(Houthalen-helchteren)
20:00
- 22:30 uur
-
Copperhead County
Podium De Meester
(Almere)
21:00
uur
-
Sugar Mama
Bluescafé Maloe Melo
(Amsterdam)
21:00
uur
-
Hendrikse
Restaurant Bar Table Mountain
(Comares)
22:00
uur
-
Plaats een optreden
New Blues Festival
Festival in Assen
Blues After Seven
`t Huys Dever
(Lisse)
13:30
- 16:30 uur
-
Grollo
Evenementencentrum De Bonte Wever
(Assen)
New Blues Festival
(Assen)
19:30
uur
Main Stage
(Assen)
Reggie King Sears blues
Evenementencentrum De Bonte Wever
(Assen)
New Blues Festival
(Assen)
19:00
- 20:00 uur
Main Stage
(Assen)
Copperhead County
Podium Duycker
(Hoofddorp)
20:00
uur
-
Hendrikse
Moto Rock Bar HS
(Nerja)
20:00
uur
-
Luther`s
De Noviteit
(Monster)
20:00
uur
De Grote zaal
(Kloosterlaan 33)
Mr Hardearly
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Big Bo
Calypso Theater
(Wijk Bij Duurstede)
20:00
uur
Hoofdpodium
(Markt 4)
Little Steve and the Big Beat
Porgy and Bess
(Terneuzen)
20:30
- 23:00 uur
-
Ian Siegal
Theater De Tamboer
(Hoogeveen)
20:15
uur
Passagezaal
(Hoofdstraat 17)
Vanja Sky
Evenementencentrum De Bonte Wever
(Assen)
New Blues Festival
(Assen)
20:30
- 21:30 uur
Main Stage
(Assen)
The Handsome Hound Dogs
Murphy's Law Hillegom
(Hillegom)
21:00
- 00:00 uur
-
The Handsome Hound Dogs
Murphy's Law Hillegom
(Hillegom)
21:00
- 00:00 uur
-
What the FRNK
27bFlat
(Brugge)
21:00
- 23:30 uur
-
Harlem Lake
Evenementencentrum De Bonte Wever
(Assen)
New Blues Festival
(Assen)
22:00
uur
Main Stage
(Assen)
Voodoo Woman
The Moonshiners
(Kampen)
22:00
- 01:00 uur
-
Kings and Jokers
Café 't Spektakel
(Asten)
22:00
- 23:45 uur
-
Plaats een optreden
Dutch Blues Challenge Finale
Festival in Utrecht
Dutch Blues Awards
Festival in Nieuw-vennep
What the FRNK
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
Robbert Duijf
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
Copperhead County
Poortershoes
(Groningen)
14:00
uur
-
Mister Moan
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
Emily Hill
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 17:00 uur
-
Luther`s
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
The Mudbirds
Hotel De Rustende Jager
(Nieuw-vennep)
Dutch Blues Challenge Finale
(Utrecht)
14:00
- 18:00 uur
-
Spinners Blues Machine
Partycentrum Verploegen
(Wijchen)
14:00
- 18:00 uur
-
Luca and Uncle Rudi
Cafe Eeterij 't Vermaeck
(Rijen)
16:30
- 19:00 uur
-
Charlie and the Welfare
Café Lievense
(Breda)
16:00
- 18:00 uur
-
BlueSox
Kim`s Kroeg
(Tilburg)
16:00
- 19:00 uur
-
King of The World
Café Ensing
(Peize)
16:00
- 19:00 uur
-
Groovetakers
Café De Kroon
(Noordhoek)
16:00
- 19:00 uur
-
Williamstown Inc.
Cafe De Oude Bank
(Leek)
16:30
uur
-
Hendrikse
The Monaghan`s Pub
(Alhaurin De La Torre)
20:00
uur
-
Plaats een optreden