Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 12 OKTOBER 2018
ZATERDAG 13 OKTOBER 2018
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Texelblues Festival
Festival in Den Burg
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
Bluebird
Stadsschouwburg
(Brugge)
20:00
- 21:00 uur
deur open: 19:30
-
Maarten Russchen Band
Texelblues Festival
(Den Burg)
20:00
uur
Texelblues Plaza
(Elemert 50)
Ralph de Jongh
De Kleine Anthonius
(Zeerijp)
20:30
- 22:30 uur
deur open: 20:00
-
JJ Thames
Stadsschouwburg
(Brugge)
21:00
- 23:00 uur
deur open: 19:30
-
Danni Lee
Texelblues Festival
(Den Burg)
Vibes Foodbar
(Den Burg)
22:30
uur
-
Sweet Mary Jane
Texelblues Festival
(Den Burg)
Eetcafe De Steenenplaats
(Den Burg)
22:30
uur
-
Colonel Jetski
Texelblues Festival
(Den Burg)
Public Grill
(Den Burg)
22:00
uur
-
The Ragtime Rumours
Texelblues Festival
(Den Burg)
22:30
uur
Texelblues Plaza
(Elemert 50)
Plaats een optreden
Texelblues Festival
Festival in Den Burg
Leif de Leeuw Band
Café Bel Air
(Breda)
20:00
- 23:00 uur
-
Ed and the Gators
Stadsschouwburg
(Brugge)
20:00
- 21:00 uur
-
Studebaker John
Stadsschouwburg
(Brugge)
21:00
- 23:00 uur
-
Kees Dusink Blues Band
De Noviteit
(Monster)
Blues aan Zee
(Monster)
21:00
- 00:00 uur
KloosterKelder
(Kloosterlaan 33)
Richard van Bergen's Rootbag
Café de Zwaan
(Den Burg)
Texelblues Festival
(Den Burg)
21:00
uur
-
Thomas Toussaint Band
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:00
- 00:00 uur
-
Van Lier Experience
Theater De Molenberg
(Delfzijl)
21:00
- 23:30 uur
-
Harlem Lake
Taveerne De 12 Balcken
(Den Burg)
Texelblues Festival
(Den Burg)
22:45
uur
-
Jordan Matthew Young
The Moonshine
(Sliedrecht)
22:00
- 01:00 uur
-
Moondaze
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
uur
-
Tony Dowlers Hellhounds
Public Grill
(Den Burg)
Texelblues Festival
(Den Burg)
22:45
uur
-
Williamstown Inc.
Café Donkerbroek
(Donkerbroek)
22:00
uur
-
Plaats een optreden
Texelblues Festival
Festival in Den Burg
Blues bij de Buren
Festival in Wijk Bij Duurstede
Beechcraft Bonanza
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:00 uur
Familie van Westering
(Wijk Bij Duurstede)
Ramshackle Blues Band
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 17:00 uur
Familie Westdorp
(Wijk Bij Duurstede)
Blues Jamsessie
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Jacqueline Massink
(Wijk Bij Duurstede)
Theo Sieben
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Petra van Houtum
(Wijk Bij Duurstede)
Kees Dusink
Buzz Badweather
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Lucienne en Frank
(Wijk Bij Duurstede)
Ad Vlaar
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
José en Ad Vlaar
(Wijk Bij Duurstede)
Five Point Six
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Aukje Boer
(Wijk Bij Duurstede)
The Woods
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
GertJan Schrijner
(Wijk Bij Duurstede)
Kozzeltov
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Jan Bakkenes
(Wijk Bij Duurstede)
Rock-As
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Kees en Lies
(Wijk Bij Duurstede)
Just in the Moment
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Goitzen en Magda
(Wijk Bij Duurstede)
The Midnight Rascals
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Jacqueline Massink
(Wijk Bij Duurstede)
The Coasters
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Gerard van der Horst
(Wijk Bij Duurstede)
Charles Adrian
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Erna Koekoek
(Wijk Bij Duurstede)
Basic Station
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Arie Nellen
(Wijk Bij Duurstede)
The John Frick Band - Frick n Man
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Vincent Feenstra
(Wijk Bij Duurstede)
The Vintage Brothers
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Cees Schipper
(Wijk Bij Duurstede)
Tuff Enuff
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Mieke Spronk
(Wijk Bij Duurstede)
Carolina and the BluesMen
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Klaas en Fransje
(Wijk Bij Duurstede)
Blues After Seven
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Ad de Jong
(Cothen)
Big Daddy`s Breakfast Voodoo
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:30 uur
Gonnie en Andre
(Wijk Bij Duurstede)
Big Bo
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
13:30
- 16:45 uur
Marijke en Paul Copier
(Wijk Bij Duurstede)
The Vaults
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 17:00 uur
Anton Winkel
(Wijk Bij Duurstede)
H.B. Stroll
Slim Robin
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
14:00
- 17:00 uur
Familie Kiewiet
(Wijk Bij Duurstede)
The Damned and Dirty
Rederij het IJ
(Amsterdam)
14:00
- 17:00 uur
-
The Mississippi Kings
EetCafe Cosineros
(Zuidlaren)
14:00
- 17:30 uur
-
Mental Pirates
Blues bij de Buren
(Wijk Bij Duurstede)
14:30
- 16:45 uur
Ellis Overbeek
(Wijk Bij Duurstede)
On The Blue Side
Podium De Hip
(Deventer)
15:30
- 18:00 uur
-
Ralph de Jongh
Zaal Hofsteenge
(Grolloo)
15:00
- 18:00 uur
Feestzaal
(Grolloo)
Eric Steckel
Mezz Concerts and Dance
(Breda)
15:30
- 19:30 uur
Jupiler zaal
(Breda)
Ian Siegal and The Mississippi Mudbloods
Mezz Concerts and Dance
(Breda)
15:30
- 19:30 uur
Jupiler zaal
(Breda)
Route61
Café De Zuiderhof
(Zuidwolde)
16:00
- 19:00 uur
-
Sweet Mary Jane
Theatercafé Hopper
(Drachten)
16:00
uur
-
Crapshoot
Café Sientje
(Breda)
16:00
- 19:00 uur
-
The Bluestalkers
Café Het Ginneken
(Breda)
16:00
- 19:00 uur
-
Living Room Heroes
The Shack
(Oude Meer)
16:00
- 19:00 uur
-
Shaggy Dogs
Bar Spot
(Spijkenisse)
17:00
- 20:00 uur
-
The 4Horsemen
Bij Broere Feestlocatie
(Ijsselstein)
17:00
- 19:00 uur
-
Vdelli
Schwarzer Adler
(Rheinberg)
20:00
uur
-
Plaats een optreden