Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 13 SEPTEMBER 2019
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Ralph de Jongh
Café de Biet
(Zierikzee)
18:00
- 21:00 uur
deur open: 16:00
-
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
Big Bo
DiamantTheater
(Den Haag)
20:00
uur
-
Blueshift
Café Trianon
(Nijmegen)
20:30
uur
-
Chris Cain Band
De Meister
(Geleen)
20:30
- 23:30 uur
-
Stevie Nimmo
Café Perron Noord
(Brasschaat)
21:00
- 23:00 uur
-
The Norman Beaker Band
Grand Cafe d'Apotheek
(Oosterhout)
21:00
- 00:00 uur
deur open: 16:00
-
Barrelhouse
Poppodium P60
(Amstelveen)
21:00
- 23:00 uur
-
Delicious Surprise
Café de Pub
(Oosterhout)
22:00
- 01:00 uur
deur open: 20:00
-
John F. Klaver
Café Oud Brabant
(Oosterhout)
23:00
uur
deur open: 18:00
-
Plaats een optreden
JJ`s Dutch Blues
Festival in Zoetermeer
Jazz en Blues Almere
Festival in Almere
Americana Village
Festival in Nederweert
Bluesfestival The Lane
Festival in Oostburg
Harlem Lake
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
13:15
- 14:00 uur
-
The Dynamite Blues Band
Jazz en Blues Almere
(Almere)
13:00
- 14:20 uur
Podium Belfort
(Almere)
DukeTown Slim
Jazz en Blues Almere
(Almere)
14:30
- 15:00 uur
Podium Belfort
(Almere)
Blue Rebel
The Hide Away
(Dordrecht)
14:00
uur
-
Barrelhouse
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
14:00
- 16:00 uur
-
The BluesBones
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
14:30
- 15:30 uur
-
Big Bo
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
15:30
- 16:00 uur
-
Fat Harry and the Fuzzy Licks
Jazz en Blues Almere
(Almere)
15:00
uur
Podium Belfort
(Almere)
Captain Morgan Express
Caatje aan de Lek
(Culemborg)
15:00
- 17:00 uur
-
Giles Robson
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
16:00
- 17:00 uur
-
DukeTown Slim
Jazz en Blues Almere
(Almere)
16:00
uur
Podium Belfort
(Almere)
Scotch, No Soda
Jazz en Blues Almere
(Almere)
16:30
- 17:20 uur
Podium Belfort
(Almere)
DukeTown Slim
Jazz en Blues Almere
(Almere)
17:30
- 18:00 uur
Podium Belfort
(Almere)
The Woods
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
Nispen Blues
(Nispen)
18:00
uur
-
Dave Warmerdam en Janne Timmer
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
18:30
- 19:00 uur
-
Electric Hollers
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
Nispen Blues
(Nispen)
18:00
uur
-
Little Steve and the Big Beat
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
Nispen Blues
(Nispen)
18:00
uur
-
The Norman Beaker Band
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
Nispen Blues
(Nispen)
18:00
uur
-
Sean Webster Band
Jazz en Blues Almere
(Almere)
18:00
uur
Podium Belfort
(Almere)
Dirty5
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
Nispen Blues
(Nispen)
18:00
uur
-
Ben Poole
Kasteelpark
(Ijsselstein)
IJsselfestein
(Ijsselstein)
18:30
- 19:45 uur
-
Big Bo
Jazz en Blues Almere
(Almere)
19:00
uur
Podium Belfort
(Almere)
Big Daddy Wilson
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
19:00
- 20:00 uur
-
Ralph de Jongh
Yard Club
(Keulen)
19:00
- 20:00 uur
-
Dave Chavez Band
Jazz en Blues Almere
(Almere)
19:30
- 20:20 uur
Podium Belfort
(Almere)
The Stoolgang
Americana Village
(Nederweert)
19:00
- 20:40 uur
Main Square
(Nederweert)
Stef Paglia Trio
Café Oud Brabant
(Oosterhout)
20:00
uur
-
Detonics
Jazz en Blues Almere
(Almere)
20:30
- 22:00 uur
Podium Belfort
(Almere)
Moondaze
Freibad Vollmershain
(Vollmershain)
Open Air Vollmershain
(Vollmershain)
20:00
- 21:30 uur
-
Chris Cain Band
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
20:30
- 21:45 uur
-
Dog Trail Bluesband
Café 't Keerpunt
(Spijkerboor)
21:00
uur
-
John the Revelator
De Noviteit
(Monster)
21:30
uur
KloosterKelder
(Kloosterlaan 33)
Blues Avenue
Café Oud Brabant
(Oosterhout)
21:00
uur
-
The Sidekicks
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:00
uur
-
Bjørn Berge
Luxor Live
(Arnhem)
21:00
- 23:00 uur
Bovenzaal
(Willemsplein 10)
Laurence Jones band
Zaal Hofsteenge
(Grolloo)
21:00
- 23:00 uur
Feestzaal
(Hoofdstraat 11)
Black Hammer Voodoo
Rockcafé Taste
(Groenlo)
22:30
- 01:00 uur
-
Sweet Mary Jane
Café Ciao
(Alphen Aan Den Rijn)
22:00
uur
-
BluesShack
Frankie`s
(Amsterdam)
22:15
- 00:00 uur
-
Stevie Nimmo
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
22:15
- 23:30 uur
-
The Goon Mat and Lord Benardo
Kasteelpark
(Ijsselstein)
IJsselfestein
(Ijsselstein)
23:00
- 00:00 uur
-
The Rude Move
JJ Music House
(Zoetermeer)
JJ`s Dutch Blues
(Zoetermeer)
23:30
- 00:45 uur
-
Plaats een optreden
Americana Village
Festival in Nederweert
Route61
Grandcafé De Hoek
(Boskoop)
15:00
- 18:00 uur
-
Lapa Loca
Muziekhuis Maarheeze
(Maarheeze)
15:00
- 18:00 uur
-
Chris Cain Band
Kasteel Van Rhoon
(Rhoon)
15:30
- 18:00 uur
-
Ian Siegal
Paradox
(Tilburg)
15:00
- 17:00 uur
-
Boris McCutcheon
Landgoed Thedinghsweert
(Kerk-avezaath)
15:00
- 17:30 uur
-
Sweet Mary Jane
Café Gij en Ik
(Gemert)
16:00
uur
-
Chris Cain Band
Kasteel Van Rhoon
(Rhoon)
16:00
- 18:00 uur
-
Sugar Mama
De Worsteltent
(Den Burg)
16:00
uur
-
Veldman Vintage Project
Café La Porte
(Meppel)
16:30
- 20:00 uur
-
Stevie Nimmo
Café-Zaal De Gouden Leeuw
(Dongen)
16:30
- 19:00 uur
-
Ralph de Jongh
Cafe de Hetebrij
(Zwolle)
16:00
- 17:00 uur
-
Bucket Heat
Muziekcafé De Tibbe
(Sappemeer)
16:00
- 19:00 uur
-
The Rude Move
Café-Zaal De Gouden Leeuw
(Dongen)
16:30
- 17:15 uur
-
HI-5 Rhythm and Blues Live
Boerderij de Middenhof
(Nieuwegein)
18:00
uur
-
The Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
19:30
- 21:00 uur
-
Black Seed
Pitchers
(Amersfoort)
20:00
- 22:00 uur
-
Plaats een optreden