Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
DONDERDAG 14 NOVEMBER 2019
VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Big Bo
Blaze en Co
(Scheveningen)
20:00
uur
-
Boo Boo Davis
Gooisch Podium
(Hilversum)
20:30
uur
-
Ramshackle Blues Band
Back and Fourth
(Utrecht)
21:00
- 23:30 uur
deur open: 20:00
-
Plaats een optreden
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
JRnB
Theater de Deel
(Sleen)
20:15
- 23:00 uur
-
Robbert Duijf
Ster van Maastricht
(Maastricht)
20:00
uur
-
Laurence Jones band
Stadsschouwburg De Harmonie
(Leeuwarden)
20:00
uur
-
Kat Riggins Band
Centre Culturel d'Engis
(Engis)
20:30
- 23:00 uur
-
Bad Looking Trouble
Back and Fourth
(Utrecht)
20:00
- 23:00 uur
-
Henrik Freischlader
Schwarzer Adler
(Rheinberg)
20:00
uur
-
Boo Boo Davis
Robbert Duijf
Ster van Maastricht
(Maastricht)
20:30
- 23:30 uur
-
Danielle Nicole
Poppodium Iduna
(Drachten)
20:30
- 23:30 uur
-
Long Way Blues
Jongerencentrum MAX
(Alphen Aan Den Rijn)
21:00
uur
-
The Muddy Waters Tribute Band
De Theaterbakkerheij
(Gouda)
21:00
- 00:00 uur
-
Harlem Lake
Restaurant de Ar
(Westerbork)
21:00
- 23:30 uur
-
Manu lanvin
Cultuurpodium Vanslag
(Borger)
21:00
- 23:30 uur
-
Bail
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 01:00 uur
-
Too Slim and the Taildraggers
St. Louis Blues Tavern
(Hardenberg)
22:00
- 00:30 uur
-
Plaats een optreden
Woodgrain Bluesrocknight
Festival in Hoogezand
Bluesfestival Hoogeveen
Festival in Hoogeveen
Groovetakers
Lunchroom Den BEngel
(Den Haag)
15:30
- 17:30 uur
-
Big Bo
Café ut Midde
(Blerick)
19:00
uur
-
Mother T and The Chicks
CC de Kaekelaar
(Schoten)
Blues in Schoten
(Schoten)
20:00
uur
-
The Rude Move
Café de Stoof
(Gouda)
20:30
- 00:00 uur
-
Boo Boo Davis
Theater De Tamboer
(Hoogeveen)
20:00
uur
Tamboerzaal
(Hoogeveen)
Ralph de Jongh
De Elzenhoeve
(Luyksgestel)
20:30
- 23:00 uur
-
Blueshift
Heyhoef Backstage
(Tilburg)
20:00
uur
-
Archie Lee Hooker
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
The Hoochies
Theater De Tamboer
(Hoogeveen)
Bluesfestival Hoogeveen
(Hoogeveen)
20:00
uur
-
Henrik Freischlader
Theater Kielzog
(Hoogezand)
Woodgrain Bluesrocknight
(Hoogezand)
20:30
uur
-
Erwin Java
Di Reed
Theater De Tamboer
(Hoogeveen)
Bluesfestival Hoogeveen
(Hoogeveen)
20:00
uur
-
The Bluesdiggers
Theater Kielzog
(Hoogezand)
Woodgrain Bluesrocknight
(Hoogezand)
20:30
- 23:30 uur
-
The Blues Federation
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:00
- 00:00 uur
-
Slick Nick and the Casino Special
CC de Kaekelaar
(Schoten)
Blues in Schoten
(Schoten)
21:30
uur
-
Ramshackle Blues Band
Café Bij die 2
(Wijk Bij Duurstede)
21:00
- 00:00 uur
-
St. Louis Slim
Zur Alten Post
(Wegberg)
21:00
uur
-
Highway Rhythm and Blues Gang
Café On the Rocks
(Nijverdal)
21:30
uur
-
Kat Riggins Band
Heyhoef Backstage
(Tilburg)
21:00
- 23:30 uur
-
Sweet Mary Jane
Mad Molly`s Irish Pub
(Breda)
22:00
uur
-
BlueSox
Café Lokaal
(Heemskerk)
22:00
- 01:00 uur
-
Black Cat Biscuit
CC de Kaekelaar
(Schoten)
Blues in Schoten
(Schoten)
22:30
uur
-
Casey Hensley
CC de Kaekelaar
(Schoten)
Blues in Schoten
(Schoten)
23:30
uur
-
Plaats een optreden