Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
DONDERDAG 22 JUNI 2017
VRIJDAG 23 JUNI 2017
ZATERDAG 24 JUNI 2017
Dusink Blues
Café Animo
(Den Haag)
19:00
- 22:00 uur
-
Plaats een optreden
Vlieblues
Festival in Vlieland
Bluegrass Festival
Festival in Rotterdam
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:00
uur
-
Meena Cryle and The Chris Fillmore Band
Wunderbar Weitewelt
(Eppstein)
20:30
- 23:00 uur
-
Ramshackle Blues Band
Klein Berlijn
(Utrecht)
20:00
- 21:30 uur
-
Ivar
Luxor Live
(Arnhem)
21:00
- 00:00 uur
Bovenzaal
(Willemsplein 10)
The Mudbirds
Loods Hotel
(Vlieland)
Vlieblues
(Vlieland)
21:00
- 00:00 uur
Loodscafé
(Dorpsstraat 3)
The Kid Lazy Band
Highlands IJsselstein
(Ijsselstein)
21:00
- 00:00 uur
-
Ralph de Jongh
Het Wapen van Drenthe
(Roden)
21:00
- 00:00 uur
-
Groovetakers
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 01:00 uur
-
Little Mama and the Motherhood of Blues
Plezant Lekker Eten
(Vlieland)
Vlieblues
(Vlieland)
22:00
- 01:00 uur
-
Uncle Jimmy
Old Dubliner Irish Pub
(Luneburg)
23:00
- 02:00 uur
-
Working Voodoo Club
Bluescafé Maloe Melo
(Amsterdam)
23:00
- 02:00 uur
-
Plaats een optreden
Vlieblues
Festival in Vlieland
Bluegrass Festival
Festival in Rotterdam
Dennenblues Festival
Festival in Losser
Midsummer Bluesnight
Festival in Vijlen
Abbeblues
Festival in Abbenbroek
Soulsville
Noordpark Festival
(Zwijndrecht)
15:00
uur
Festivalterrein
(Zwijndrecht)
Daddy to the Rescue
Abbeblues
(Abbenbroek)
16:00
- 17:30 uur
Abbeblues Podium
(Abbenbroek)
MYLK
Fete de la Musique
(Ermelo)
17:00
- 18:00 uur
Podium Pauwenplein
(Ermelo)
Barrelhouse
Café Welgelegen
(Broek Op Langedijk)
17:00
- 19:00 uur
-
Dave Chavez Band
Abbeblues
(Abbenbroek)
17:45
- 19:15 uur
Abbeblues Podium
(Abbenbroek)
Fat Harry and the Fuzzy Licks
Abbeblues
(Abbenbroek)
19:30
- 21:00 uur
Abbeblues Podium
(Abbenbroek)
Electric Blues
Sheerenloolands Berghrock
(Noordwijk)
19:00
- 20:00 uur
Festivalterrein
(Noordwijk)
Sugar Queen
Brouwerij De Schieve
(Olmen)
20:30
- 23:00 uur
-
The Road
Café den Hippoliet
(Kaprijke)
20:00
- 22:00 uur
-
Third House On The Left
Speciaalbieren Café In de Kroeën
(Mechelen)
Midsummer Bluesnight
(Vijlen)
20:00
uur
Frontstage
(Mechelen)
MYLK
Café-Zaal Overberg
(Sint-michielsgestel)
20:30
- 22:15 uur
-
The BluesBones
Zaal de L!nk
(Ledegem)
20:00
- 21:30 uur
-
Bloezz
Openluchttheater Brilmansdennen
(Losser)
Dennenblues Festival
(Losser)
20:30
- 21:30 uur
-
Yoni Blue`s Band
Eetcafé East End
(Moordrecht)
21:00
- 00:00 uur
-
Veldman Vintage Project
Café-Zaal De Reunie
(Geleen)
21:30
- 00:00 uur
-
The Mudbirds
Loods Hotel
(Vlieland)
Vlieblues
(Vlieland)
21:00
- 00:00 uur
Loodscafé
(Vlieland)
Doghouse Sam and his Magnatones
Café zaal De Dikke Stein
(Elsloo)
21:30
uur
-
Joost de Lange Rock Blues Experience
Mach Muziekcafé
(Hellevoetsluis)
21:00
- 23:00 uur
-
Detonics
Openluchttheater Brilmansdennen
(Losser)
Dennenblues Festival
(Losser)
21:45
- 23:00 uur
-
BlueSpirit
Gouda Studio's
(Gouda)
21:30
- 00:30 uur
-
Sugar Boy and the Sinners
Abbeblues
(Abbenbroek)
21:15
- 22:45 uur
Abbeblues Podium
(Abbenbroek)
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita
(Amsterdam)
22:00
- 23:00 uur
-
Exp
Koel 310
(Alkmaar)
22:00
- 00:00 uur
-
Long Distance Call
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
uur
-
Andrew Ellis
Muziekcafé Helmond
(Helmond)
22:00
- 00:00 uur
-
Big Bo
Speciaalbieren Café In de Kroeën
(Mechelen)
Midsummer Bluesnight
(Vijlen)
22:00
- 23:00 uur
Main stage
(Mechelen)
Meena Cryle and The Chris Fillmore Band
Zaal de L!nk
(Ledegem)
22:00
- 00:00 uur
-
Bag Of Bones
Mach Muziekcafé
(Hellevoetsluis)
22:00
uur
-
Little Mama and the Motherhood of Blues
Plezant Lekker Eten
(Vlieland)
Vlieblues
(Vlieland)
22:00
- 01:00 uur
-
Uncle Jimmy
Old Dubliner Irish Pub
(Luneburg)
23:00
- 02:00 uur
-
AJ Plug
Openluchttheater Brilmansdennen
(Losser)
Dennenblues Festival
(Losser)
23:15
uur
-
The Dynamite Blues Band
Speciaalbieren Café In de Kroeën
(Mechelen)
Midsummer Bluesnight
(Vijlen)
23:30
- 01:00 uur
Main stage
(Mechelen)
Paardekooper
Abbeblues
(Abbenbroek)
23:00
- 01:00 uur
Abbeblues Podium
(Abbenbroek)
Plaats een optreden