Business Partner
Adverteren
Vrijwilligers
Word donateur
Login
Optreden toevoegen
BLUES IN
THE SCHOOLS
KEEPING THE
BLUES ALIVE
DUTCH BLUES
HALL OF FAME
DUTCH BLUES
AWARDS
DUTCH BLUES
CHALLENGE
Home
Agenda
MyBlues
Nieuws
Stichting
Muzikantenbank
Helpdesk
Zoek muzikanten
Bassisten
Drummers
Fluitisten
Gitaristen
Hammondspelers
Mondharmonicaspelers
Percussionisten
Pianisten
Saxofonisten
Toetsenisten
Trombonisten
Trompetisten
Tubaisten
Violisten
Zangers
Muzikantenbank
Home
>
agenda
AGENDA OVERZICHT
Acts
Jamsessies
Muzikanten
Locaties
Festivals
Radio shows
Agents
Bluesgrafie
CD / DVD's
Statistieken
Tickets
Overigen
VRIJDAG 27 APRIL 2018
ZATERDAG 28 APRIL 2018
ZONDAG 29 APRIL 2018
Koningsdag Zwolle
Festival in Zwolle
No Excuse
Koningsdag Gouda
(Gouda)
10:30
- 11:30 uur
deur open: 10:00
Festivalterrein
(Raam 60)
Down Jones
Zaantheater
(Zaandam)
13:00
- 14:00 uur
deur open: 90:0
-
The Bluesville`s
Bar-eetcafé Friends
(Nieuwegein)
14:00
uur
-
No Excuse
Café de Vlouw
(Delft)
15:00
- 18:00 uur
deur open: 13:00
-
Double U Blues
Theater Junushoff
(Wageningen)
15:00
- 17:00 uur
-
St. Louis Slim
Café Zaal van Uhm
(Wehl)
15:30
- 18:30 uur
-
Sweet Mary Jane
Café Ons Plein
(Heemskerk)
16:30
uur
-
BlueSox
Café Maurickzicht
(Vught)
16:00
- 19:00 uur
-
Lloyd Spiegel
't T Huis
(Breda)
16:00
- 18:00 uur
deur open: 10:00
-
The Rude Move
Koningsdag Klaaswaal
(Klaaswaal)
16:30
- 19:30 uur
Podium Oranjeplein
(Oranjeplein 2)
Bluesworld Collective
Koningsdag Zwolle
(Zwolle)
Woodies
(Zwolle)
18:00
- 20:00 uur
deur open: 14:00
-
Crapshoot
Café Die Twee
(Bergen Op Zoom)
18:00
- 21:00 uur
-
Firehouse Mama
GuitarRibs festival
(Haaksbergen)
Partycentrum 't Hagen
(Haaksbergen)
18:00
- 19:00 uur
-
The Stingers
De Wolthoorn
(Groningen)
19:00
uur
-
Big Bo
Tuinderij de Veldhof
(Joppe)
19:00
uur
-
Blues Jamsessie
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
Veldman Vintage Project
Koningsdag Zwolle
(Zwolle)
20:00
- 21:20 uur
Assendorperplein
(Assendorperplein 1)
The BluesBones
Kulturwerk am See
(Norderstedt)
20:00
- 22:30 uur
-
Sunset Travelers
Jazzpodium DJS
(Dordrecht)
22:30
uur
deur open: 22:00
-
Plaats een optreden
Rhythm and Blues Night
Festival in Groningen
Hookrock Indoor
Festival in Diepenbeek
Hoodoo Monks
Swing Wespelaar
(Wespelaar)
13:30
uur
Festivalterrein
(Wespelaar)
Dana Fuchs
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
Entreehal
(Trompsingel 27)
MAARIS
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
- 17:00 uur
Entreehal
(Trompsingel 27)
Michelle David and The Gospel Sessions
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Young Gun Silver Fox
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
Entreehal
(Trompsingel 27)
Barrence Whitfield and The Savages
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Hannah Williams and the Affirmations
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
Entreehal
(Trompsingel 27)
J.D. Wilkes and the Legendary Shack Shakers
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Lilly Hiatt
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Ian Siegel Band
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Kolars
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Paul Benjaman Band
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Lewis Floyd Henry
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
The Yawpers
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Chris Bergson Band
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Tony Joe White
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
The Blasters
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Laurence Jones band
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Sven Hammond
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Erwin Java
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Lloyd Spiegel
De Oosterpoort
(Groningen)
Rhythm and Blues Night
(Groningen)
16:00
uur
-
Triple C project
Ontmoetingscentrum Rooierheide
(Diepenbeek)
Hookrock Indoor
(Diepenbeek)
17:30
- 18:45 uur
-
From the Road
Ontmoetingscentrum Rooierheide
(Diepenbeek)
Hookrock Indoor
(Diepenbeek)
19:10
- 20:25 uur
-
Hard Rain
DRU Cultuurfabriek
(Ulft)
20:00
uur
Popzaal
(Hutteweg 24)
The Dynamite Blues Band
Artishock
(Soest)
20:30
- 23:00 uur
-
Fleurs du Mal
Blues-sphere Bar
(Luik)
20:30
uur
-
The Unkool Hillbillies
Ontmoetingscentrum Rooierheide
(Diepenbeek)
Hookrock Indoor
(Diepenbeek)
20:55
- 22:10 uur
-
The Kid Lazy Band
Bluessocieteit L'Esprit
(Barendrecht)
21:00
- 00:00 uur
-
Ralph de Jongh
MC Roadrunner
(Molbergen)
21:00
- 23:00 uur
-
Rusty Nuts
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
21:00
uur
-
The BluesBones
Café de Gouden Leeuw
(Nispen)
21:00
uur
-
BluesMission
Hotel-Café De Herbergh
(Pernis)
21:00
- 23:45 uur
-
Sweet Mary Jane
Muziekcafé In Den Olden Keijzer
(Lochem)
22:00
uur
-
JRnB
Grand Café De Friesche Club
(Leeuwarden)
22:00
- 00:00 uur
-
Bliss Avenue
Strandcafé de Groese Duintjes
(Groede)
22:00
- 01:00 uur
-
Beth Heart
Muziekcafé Helmond
(Helmond)
22:00
- 01:00 uur
-
The Rude Move
Bluescafé Apeldoorn
(Apeldoorn)
22:00
- 01:00 uur
-
Cosmo`s Foger-T
JJ Music House
(Zoetermeer)
22:00
- 23:30 uur
-
Junior Watson Band
Ontmoetingscentrum Rooierheide
(Diepenbeek)
Hookrock Indoor
(Diepenbeek)
22:30
- 23:45 uur
-
Lenoise
Ontmoetingscentrum Rooierheide
(Diepenbeek)
Hookrock Indoor
(Diepenbeek)
00:15
- 01:30 uur
-
Plaats een optreden
Hans Theessink
Cultureel Café de Amer
(Amen)
14:00
uur
-
Johnny Feel Good
NR.2 Jazzclub Lounge
(Vorden)
16:00
- 19:00 uur
-
Mirage
Café-Zaal-Hotel Thijssen
(Vlierden)
16:00
uur
-
Sunset Travelers
The Shack
(Oude Meer)
16:00
- 19:00 uur
-
Williamstown Inc.
Cafe De Oude Bank
(Leek)
16:00
uur
-
Dudley Taft Band
Café de Gouden Leeuw
(Heenvliet)
17:00
- 20:00 uur
-
The Dynamite Blues Band
Den Heilige Cornelius
(Roermond)
17:00
uur
-
Paardekooper
Bar Spot
(Spijkenisse)
17:00
- 20:00 uur
-
Bloezz
Café Bel Air
(Breda)
17:00
- 20:00 uur
-
The Rude Move
Café DenS
(Spijkenisse)
18:00
- 21:00 uur
-
Dana Fuchs
Café-Zaal-Hotel Thijssen
(Vlierden)
19:00
- 21:00 uur
-
Danny Bryant
Schwarzer Adler
(Rheinberg)
20:00
uur
-
Plaats een optreden